Uitslag enkel feeder van zondag 25 juni
Uitslagen Posted on 28 jun, 2023 19:33:53- Reacties(0) https://blog.verenigdefeedervisserstisselt.be/?p=1981
- Delen
Uitslag koppel feeder van zondag 18 juni
Uitslagen Posted on 19 jun, 2023 09:37:29- Reacties(0) https://blog.verenigdefeedervisserstisselt.be/?p=1976
- Delen
Uitslag enkel feeder van zondag 11 juni
Uitslagen Posted on 19 jun, 2023 09:33:51- Reacties(0) https://blog.verenigdefeedervisserstisselt.be/?p=1973
- Delen
Uitslag koppel feeder van zondag 4 juni
Uitslagen Posted on 11 jun, 2023 22:25:54- Reacties(0) https://blog.verenigdefeedervisserstisselt.be/?p=1967
- Delen
Uitslag enkel feeder van maandag 29 mei
Uitslagen Posted on 30 mei, 2023 10:50:49- Reacties(0) https://blog.verenigdefeedervisserstisselt.be/?p=1957
- Delen
Uitslag enkel feeder van zondag 28 mei
Uitslagen Posted on 30 mei, 2023 10:46:58- Reacties(0) https://blog.verenigdefeedervisserstisselt.be/?p=1954
- Delen
Feedervissers Tisselt organiseerd een Teamwedstrijd met 4 vissers.(Volzet)
Berichten Posted on 22 mei, 2023 21:17:41Feedervissers Tisselt organiseerd op zaterdag en zondag 14 en 15 oktoberr een feeder team wedstrijd met 4 vissers
Er word gevist in 4 sectoren 2 sectoren Clotilde te Ruisbroek 1 sector Danzas en 1 sector Trap te Wintam.
Inschrijvingsgeld bedraagt 200 euro per ploeg.
Te storten Van Gastel Staf op rekening nr BE 79 7310 2529 3733
Met vermelding van de 4 deelnemers ,en naam van het team vermelden.
Er zijn per dag bij volledige bezetting:
3 poule prijzen voorzien per sector van 20 euro.
Eindklassement 1/3 prijs
1 ste 600 euro
2 de 500 euro
3 de 400 euro
4 de 300 euro
5 de 200 euro
Het volledige inleggeld wordt uitbetaald.
Inschrijven bij : Van Gastel Staf Tel nr 0475/628863 of
Franssen Carl Tel nr 0473/731866
De trekking gaat door bij visclub Palingvrienden blaasveldstraat 163 te Tisselt om 8 uur.
Er word gevist van 10u tot 16u
ingeschreven teams:
1.Team den dobber Massenhoven;Franssen Carl -De Vos Karl-Elsen Kris-Van Gastel Staf 2.Dirks X team:De Bruyn danny-Buytaert Flor-Vermeulen Christof Meersman Nicky 3.Team MVL:Van Thielen Brent-Sterckx Kurt-Jurgielaniec David-Peeters Marc 4.Team Richard:De Bruyn Luc-Van Den Broeck Richard-Spiegeleer Benny-Verhaegen Rene 5.Team Champion feed 2:Van Royen Gino-Gaublomme Johan-Verfaillie Alain-Van De Merlen Johny 6Team Snijpers:.Jacobs Frits-Silles Peter-Prouvost Johan-Verbruggen Jan 7.Team Sportshop Hamme:Schepers Bart-Peelman Willy- Wellens Gert-Heirman Hans 8.Team Champion feed 1:Stremers Erik-Schelfhout Alex-Loosveld Philip-Broeckx Eddy. 9.Team hengelsport Reynders:Hoes jimmy-Seyen Willy-Verstrepen Fred-Gerrits Joop 10.Team ijsco: Orye Jean Marie-Vekemans jijl-Michiels Rudy-Freche’ Emmanuel 11.Team.V.C.B: Kwanten Dennis-Schuurmans Yvo-Ooms Kris -Riket Manuel 12.Team verenigde feedervissers Tisselt:De Greve Henri-Ceulemans Robert-Henry Gunter-De Bruyn Michel
- Reacties(0) https://blog.verenigdefeedervisserstisselt.be/?p=1952
- Delen
Kalender 2 de semester 2023
Kalender Posted on 22 mei, 2023 20:43:59Er kunnen nog eventueel aanpassingen aangebracht worden.
- Reacties(0) https://blog.verenigdefeedervisserstisselt.be/?p=1949
- Delen