Blog Image

Verenigde Feedervissers Tisselt

Zondag 5 februari enkel feeder wedstrijd

Berichten Posted on 30 jan, 2023 11:48:01

Zondag 5 februari enkel feeder wedstrijd.

Er word gevist op strook Clotilde te Ruisbroek.

Inschrijven cafe Silvermonn tot 8u20

Kar niet vergeten



Zondag 26 februari afscheidwedstrijd van Gert en Karine.

Berichten Posted on 09 jan, 2023 10:26:12

Zondag 26 februari feeder koppel .

Afscheidswedstrijd van Gert en Karine .

Inschrijven cafe Silvermoon tot 8u20

Volledig inleg geld + 150 euro vooruit van club .

Er word gevist in de kom van Willebroek.

Prijs dient persoonlijk afgehaald te worden.



Zondag 19 februari enkel feeder wedstrijd Schelde Rijnkanaal.

Berichten Posted on 09 jan, 2023 10:17:42

Zondag 19 februari enkel feeder wedstrijd .

Er word gevist op Schelde Rijnkanaal t.o.v parking Basf tot kot.

Inschrijven bij Franssen Carl tel nr 0473/731866

De trekking gebeurd aan het water t.o.v de parking Basf om 8u30

We vissen van 10u tot 16 uur

Kar niet vergeten



Feedervissers Tisselt .

Berichten Posted on 31 dec, 2022 12:22:04


Grote prijs Dirk Vermeulen op 26 december.

Berichten Posted on 15 dec, 2022 18:42:35

Op maandag 26 december koppel feeder wedstrijd grote prijs Dirk Vermeulen.

Trekking cafe Silvermoon om 8u20

Inleg 40 euro/koppel waarvan 30 euro wordt uitbetaald in prijzengeld en 10 euro

naar een goed doel gaat.We vissen van 10u tot 16 uur.

Kleine of grote vere niet toegelaten in voeder wel aan de haak.Volledig regelement Feedervissers Tisselt..

Er word gevist op strook Clotilde te Ruisbroek. Kar niet vergeten

Inschrijven kan bij Franssen Carl 0473/731866 of Heirman Hans 0474/952194

Reeds ingeschreven ploegen zijn.

1.Franssen Carl -De Vos Karl 2.Heirman Hans-Schepers Bart 3.Vermeulen Christophe-Meersman Nicky 4.Salomez Steve-De Smet Ignace 5.Raes Brian-Vermoens J 6.De Waegeneer Luc-Van De Merlen Johny 7.Peeters Mark- Vekemans J 8.Lambrechts Etienne-Dierick Eddy 9.Buytaert Flor-De Bruyn Danny 10.Stremers ERic-Stremers Mario 11.Broeckx Eddy-Schelfout Alex 12.Silles Peter-Dierikx Kim 13.Van Royen Gino-Verfaille Alain 14.Van Gastel Staf-Elsen Kris 15.Seghers Franky-Van Hoyweghen Johny 16Dierickx Kristof-Patriache Michael 17.Frederickx Jakke-Peeters Gunter 18.Verlinde Kristof-Goetgheluck Paul 19.Meevis Tom-Max Jan 20.Bauwens Marnick-Maes Igniace 21.Orye -Rood 22.Verhaegen Rene-Van Den Broeck Richard 23.Mertens Benny -De Mulder Bert 24.De Beul Johan- Boxelaer 25.Bos Benny-Hendrix Emiel 26.Groenendaels Raf- Groenendaal Tom 27.Laermans Tony-Zenebergh Jomme 28.Ooms Chris-Schuurmans Ivo 29.De Groot Johan-Michiels Rudy 30.Delrue Pascal-Courtens Eric 31.Verloes Edmond,-Dorissen



Woensdag 8 februari enkel feederwedstrijd.

Berichten Posted on 04 apr, 2022 09:58:30

Woensdag 8 februari enkel feederwedstrijd.

Bij elkaar komen parking Clotilde te Ruisbroek

We vissen van 10u tot 16 uur .Inleg 10 euro.

Kar mede brengen

Vanaf november graag bevestigen bij deelname op Facebook of messenger.



Feeder team wedstrijd 4 vissers met een max van 16 teams.

Berichten Posted on 15 jan, 2022 20:22:21

Feedervissers Tisselt organiseerd op zaterdag en zondag 17 en 18 september een feeder team wedstrijd met 4 vissers.

Er word gevist in 4 sectoren 2 sectoren Clotilde 1 sector Pompkamer en 1sector Trap Wintam.

Inschrijvingsgeld bedraagt 200 euro per ploeg.

Te storten Van Gastel Staf op rekening nr BE 79 7310 2529 3733

Met vermelding van de 4 deelnemers ,en naam van het team vermelden.

Er zijn 13 ploegen ingeschreven.

13 ploegen 3 poule prijzen voorzien 1 van 25 en 2 van 20

Eindklassement 1/3 prijs

1 ste 600 euro

2 de 500 euro

3 de 400 euro

4 de 330 euro

5 de 250 euro

Het volledige inleggeld wordt uitbetaald.

Inschrijven bij : Van Gastel Staf Tel nr 0475/628863 of

Franssen Carl Tel nr 0473/731866

De trekking gaat door in cafe Silvermoon te Willebroek zaterdag 17 september om 8 uur.Er word gevist van 10u tot 16u

De teams zijn:

1.Den Dobber-Robby Fish: (Franssen Carl-De Vos Karl-Elsen Kris-Van Gastel Staf) *

2.Team MVL 1: (Van Thielen Brent-Sterckx Kurt-Rood Jean Marie-Peeters Marc) *

3.Team ijse club: (Kristof-Gunter-Michel-Frederick Wouters) *

4.Preston: (Mertens Benny-Peelman Stijn-Dessers Kurt_Lens Walter) *

5.Champion Feed: (Stremers Eric-Schelfhout Alex-Broeckx Eddy-Stremers Mario) *

6.Bolderberg: (Reeckmans Bart-Jans Jo-Jans Bert-Lekens Walter) *

7.Team Richard: (Van Den Broeck Richard-Verhaegen Rene-De Bruyn Luc-Huybrechts Kim)*

8. 14.K.V.B Tubertini:(Bauwens Marnick-Courtens Eric-Delrue Pascal-Maes Ignace)*

9.Team Kapelle:(Vanhaute Rudy-VanDe Merle Johnny-Van Zoom Nick-Freche Manu) *

10.Team M.V.L 2.:( Van Eeckhout jan-Orey Jean Marie-Dorissen Nico-Verloos Edmond)*

11.Team Oost Vlaanderen: (De Vroe Eric-DeMulder Luc-De Mulder-Bert-De Greve Henri)*

12.Team Snijpers: (Jacobs Frits-Prouvost Johan-De Bruyn Danny-Sillis Peter) *

13.Team West Vlaanderen:( Salomez Steve-Desmet Ignace-Worm Andy-Wijffels Franky)*

*reeds betaald.



Stand na 4 selectie wedstrijden Inters A en B

Berichten Posted on 11 okt, 2021 10:40:34


Volgende »