Blog Image

Verenigde Feedervissers Tisselt

Update Zondag 22 mei koppel feeder.

Berichten Posted on 02 mei, 2022 08:46:50

Zondag 22 mei koppel feeder.

Er word gevist op Schelde Rijnkanaal.

Inschrijven kan bij Franssen Carl 0473/731866 of ter plaatse tot 8u30

Bij elkaar komen parking t.o.v.den Basf.

Er word gevist van 10u tot 16uur inleg 32 euro/koppel.

Reeds ingeschreven:

1.Franssen Carl-De Vos Karl

2.Van gastel Staf-Elsen Kris

3.Van Royen Gino-Gaublomme Johan

4.Jacobs Frits-Prouvost Johan

5.Lens Walter-Dessers Kurt

6.Antoon van Meel-De Ronde Frank

7.Saarloos Jeroen-Van Geldrop Roman

8.Silles Peter-Vereycken Nick

9.Meersman Nick-Buytaerts Flor

10.Telen Johan-Telen Nico



Woensdag 18 mei Enkel Feederwedstrijd.

Berichten Posted on 04 apr, 2022 09:58:30

Woensdag 18 mei enkel feederwedstrijd.

Bij elkaar komen aan de vroegere molens te Zemst tot 8u30.

We vissen van 10u tot 16 uur .Inleg 10 euro



Feeder team wedstrijd 4 vissers met een max van 16 teams.

Berichten Posted on 15 jan, 2022 20:22:21

Feedervissers Tisselt organiseerd op zaterdag en zondag 17 en 18 september een feeder team wedstrijd met 4 vissers.

Er word gevist in 4 sectoren 2 sectoren Clotilde andere 2 sectoren worden later meegedeeld.

Inschrijvingsgeld bedraagt 200 euro per ploeg.

Te storten Van Gastel Staf op rekening nr BE 79 7310 2529 3733

Met vermelding van de 4 deelnemers ,en naam van het team vermelden.

Er zijn per dag bij volledige bezetting.

4 poule prijzen voorzien per sector van 20 euro.

Eindklassement 1/3 prijs

1 ste 650 euro

2 de 550 euro

3 de 500 euro

4 de 400 euro

5 de 300 euro

6 de 160 euro

Het volledige inleggeld wordt uitbetaald.

Inschrijven bij : Van Gastel Staf Tel nr 0475/628863 of

Franssen Carl Tel nr 0473/731866

De trekking gaat door in cafe Silvermoon te Willebroek zaterdag 17 september om 8 uur.Er word gevist van 10u tot 16u

De 16 teams zijn:

1.Den Dobber-Robby Fish: (Franssen Carl-De Vos Karl-Elsen Kris-Van Gastel Staf)

2.Team MVL 1: (Van Thielen Brent-Sterckx Kurt-Sannen-Fernand-Peeters Marc)

3.Team ijse club: (Kristof-Gunter-Michel-Frederick Wouters)

4.Preston: (Mertens Benny-Wuyts Wesley-Dessers Kurt_Lens Walter)

5.Champion Feed: (Stremers Eric-Schelfhout Alex-Broeckx Eddy-Janssens F)

6.Bolderberg: (Reeckmans Bart-Jans Jo-Jans Bert-Lekens Walter)

7.Team Richard: (Van Den Broeck Richard-Verhaegen Rene-De Bruyn Luc-Huybrechts Kim)

8.Team Tisselt: (Ceulemans Robert-Henry Gunter-De Bruyn Michel-De Peyper Adri)

9.Team Kapelle:(Vanhaute Rudy-VanDe Merle Johnny-Van Zoom Nick-Freche Manu)

10.Team M.V.L 2.:(Vekemans Jijl-Schoonvaerts Pieter-Dorissen Nico-Verloos Edmond)

11.Team Oost Vlaanderen: (De Vroe Eric-DeMulder Luc-De Mulder-Bert-De Greve Henri)

12.Team Snijpers: (Jacobs Frits-Prouvost Johan-De Bruyn Danny-Sillis Peter)

13.Team West Vlaanderen:( Salomez Steve-Desmet Ignace-Worm Andy-Wijffels Franky)

14.K.V.B Tubertini:(Bauwens Marnick-Courtens Eric-Delrue Pascal-Maes Ignace)

15.

16.



Stand na 4 selectie wedstrijden Inters A en B

Berichten Posted on 11 okt, 2021 10:40:34


Zondag 13 juni

Berichten Posted on 25 mei, 2021 10:23:39

Zondag 13 juni koppel feeder wedstrijd.

Vissen van 10.00h tot 16.00h . Inschrijven tot 8u20 .(Cafe Silvermoon)

Er word gevist strook Clotilde te Ruisbroek.

Bij de weging moeten de 2 eerste vissers van de sector meehelpen bij de weging.

Kar mee brengen.

Gezien de nog steeds geldende maatregelen in verband met corona is het

noodzakelijk om:

-eigen mondmasker mee te brengen voor elke wedstrijd

-de 1.5 meter afstand onder alle omstandigheden te respecteren.

We rekenen op jullie medewerking om op deze manier de wedstrijden

toch te kunnen laten doorgaan .

Samen sterk tegen Corona, hopelijk kunnen we blijven vissen.



Nieuwjaarswensen

Berichten Posted on 25 dec, 2020 12:43:30

2020 was een heel bewogen jaar.Gelukkig staat 2021 al voor ons klaar.Weg met bubbels,lockdown en quarantaine.Hopelijk kunnen we weer wedstrijden vissen en gezellig bij elkaar zijn.



Aanpassing feederreglement verenigde feedervissers Tisselt vanaf 2021

Berichten Posted on 25 dec, 2020 12:20:05

Vanaf heden:

Bij de weging moeten de 2 eerste vissers van de sector meehelpen bij de weging. Word elke sector apart gewogen is het de eertse 2 vissers van elke sector,dit zowel bij enkel als koppel wedstrijden.



Feeder team wedstrijd 4 vissers met een max van 16 teams

Berichten Posted on 06 dec, 2020 19:25:43


Feedervissers Tisselt organiseerd op zaterdag en zondag 2 en 3 oktober 2021een feeder team wedstrijd met 4 vissers.

Er wordt gevist in 4 sectoren 2 sectorern in Ruisbroek Clotilde,1sector Danzas en 1 sector pompkamer te Ruisbroek.

Inschrijvingsgeld bedraagt 200 euro per ploeg.

Te storten Van Gastel Staf op rekening nr.Be79 7310 2529 3733

Met vermelding van de 4 deelnemers ,en naam van het team vermelden.

Er zijn per dag bij volledige bezetting:

4 poule prijzen voorzien per sector van 20 euro .Eindklassement 1/3 prijs

1 ste 650 euro

2 de 550 euro

3 de 500 euro

4 de 400 euro

5 de 300 euro

6 de 160 euro

Het volledige inleggeld wordt uitbetaald.

Inschrijven. bij van Gastel Staf Tel nr.0475/628863 of

Franssen Carl nr 0473/731866

De trekking gaat door in Cafe Silvermoon te Willebroek zaterdag 2 oktober om 8 uur.Er wordt gevist van 10u tot 16 uur.

De 16 teams zijn.

1.Den dobber-robby fish (Franssen C-De Vos K-Van Gastel S-Elsen K )

2.Ver.feedervissers Tisselt(Henri G-Peeters G-De Bruyn D-De Peijper Adri)

3.Champion feed (Stremers E-Broeckx E-Schelfhout A-Stremers M)

4.Team Richard (Van D. Broeck R-VerhaegenR-De Bruyn L-Huybrechts K )

5.MVL (Sannen F-Sterckx K-ThielenB-PeetersM)

6.Preston (Lens Walter-Wuyts Wesley -Dessers Kurt-Mertens Benny)

7.Team Snijpers (Jacobs F-Van Zoom N-Prouvost J- Lammers)

8.De Pestvogel(Van Waelderen Frank-Van Luyck Karl-Van Craenendonckx Danny-Heulens Wim)

9.Bolderberg (Leekens W-Reekmans B-Jens B-Jans J)

10. X Team (Vermeulen Christophe-Vermeulen D-Buytaert F- Meersman Nicky)

16. Team o.v.(De Mulder Bert-De Mulder Luc-De Vroe Eric-De Greve Henri)

11.Club IJse (Kristof-Gunter-Michel-Frederik Wouters)

12.Team Van Den Eynde Belgium(Clais A-Schuurmans I-Kwanten D-Meersman T)

13.Open feeder team ( Van Royen Gino-Gaublomme Johan-Verfaillie

Alian-Van De Merlen Johny)

14.Team Pauwels (Pauwels Mario-Pauwels Dirk-Pauwels Franky)

15.Team Bobele (Vekemans J-Schoovaerts P-Van Cauter E-Fre’che’ E)

Nota: Er kunnen nog altijd wijzigingen van vissers in het team plaatsvinden.



Volgende »